Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ при постачанні товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів?

, опубліковано 02 грудня 2021 о 10:24

Відповідно до п. 187.7 ст. 187 р. V Податкового кодексу України датою виникнення податкових зобов’язань у разі постачання товарів/послуг з оплатою за рахунок бюджетних коштів є дата зарахування таких коштів на банківський рахунок платника податку або дата отримання відповідної компенсації у будь-якій іншій формі, включаючи зменшення заборгованості такого платника податку за його зобов’язаннями перед бюджетом.