Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Тернопільщина: до Зведеного бюджету України надійшло на чверть більше податкових платежів

, опубліковано 02 грудня 2021 о 10:22

Майже 9,5 млрд грн податкових платежів спрямували до Зведеного бюджету України суб’єкти господарювання Тернопілля у січні-листопаді цього року. «Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата на чверть зросла або на 1,9 млрд гривень», – повідомив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

Він деталізував, що за одинадцять місяців цього року до державного бюджету суб’єкти підприємництва нашого краю сплатили 4,3 млрд гривень. Це на 937,9 млн грн перевищило надходження січня-листопада 2020 року або плюс 28 відсотків. Зокрема, у розрізі основних платежів переважає сплата податку на додану вартість – 2 млрд грн, податку на доходи фізичних осіб – 1,5 млрд грн та податку на прибуток підприємств – 693,6 млн гривень.

«Найбільше коштів надійшло до загального фонду Зведеного бюджету України від платників Тернопільського району, а це 6,5 млрд грн податкових платежів. Ще 1,9 млрд грн спрямували бізнесмени та жителі Чортківського району», – інформував Михайло Яцина.

Надходження до місцевих бюджетів склали 5,1 млрд грн, що на 961,2 млн грн більше, ніж торік за одинадцять місяців.