Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про новації податкового законодавства під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія»

, опубліковано 26 жовтня 2023 о 13:29

Нещодавно очільниця Гусятинської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Ольга Біленька провела сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія»  стосовно застосування Закону України від 30 червня 2023 року №3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України  та законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». 

Під час сеансу телефонного зв’язку найбільша кількість питань стосувалися використання та реєстрації реєстраторів розрахункових операцій і програмних РРО та особливостей застосування штрафних санкцій за порушення готівкових розрахунків.

Також додзвонювачів цікавили питання щодо нарахування і сплати фізичними особами мінімального податкового зобов’язання та отримання податкової знижки громадянами в рамках кампанії декларування доходів громадян. Були запитання й стосовно пільг в оподаткуванні виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Посадовиця також запросила платників податків приєднатися до користувачів нового мобільного застосунку «Моя податкова». Цей застосунок можна завантажити на свої ґаджети і він є простим та зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані вичерпні відповіді та роз’яснення в межах чинного законодавства.