Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Особливості деклараційної кампанії-2020 обговорили з представниками агентств нерухомості

12.02.2020 -

Нещодавно в Чортківському управлінні ГУ ДПС у Тернопільській області відбувся «круглий стіл» з представниками агентств нерухомості щодо декларування громадянами доходів за 2019 рік.

Заступник начальника – начальник відділу моніторингу Чортківського управління Іван Гавор запросив представників агентств до співпраці в частині інформування громадян про необхідність декларування доходів від надання нерухомого майна в оренду. Посадовець зазначив, що громадяни, які отримали доходи від надання нерухомості в оренду упродовж минулого року, зобов’язані подати до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси декларацію. «Виконати свій конституційний обов’язок жителі нашого краю повинні до 1 травня 2020 року, а також сплатити з суми отриманого доходу податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18% та військовий збір – 1,5%», - деталізував Іван Гавор. При цьому об’єкт оподаткування визначається, виходячи з розміру орендної плати, зазначеної в договорі оренди.

У ході зустрічі також обговорили питання офіційного працевлаштування робітників  та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати.