Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Борщівській ДПІ обговорили нагальні питання оподаткування

, опубліковано 08 березня 2023 о 10:13

У Борщівській ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області відбулася робоча зустріч начальника Богдана Боднарука з платниками податків з питань роз’яснення податкового законодавства щодо порядку нарахування мінімального податкового зобов’язання за 2022 рік, необхідності своєчасної та в повному обсязі сплати податків до бюджету, оформлення трудових відносин з найманими працівниками, належного заповнення платіжних документів.

Богдан Боднарук нагадав присутнім про обов’язкове застосування РРО/ПРРО платниками єдиного податку другої-четвертої груп при проведенні розрахункових операцій, забезпечення використання електронних платіжних засобів, переваги використання електронних сервісів ДПС України.

Також Богдан Петрович повідомив, які громадяни мають право подавати річну податкову декларацію  про майновий стан і доходи в рамках компанії декларування доходів – 2023. Звернув увагу, що з 1 січня 2023 діє нова форма податкової декларації, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.05.2022 №143 «Про внесення змін до форми  податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи». 

Разом з тим, громадяни, які мають право на податкову знижку, можуть це зробити впродовж усього поточного року. 

Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в електронному вигляді через Електронний кабінет у розділі «ЕК для громадян» – «Податкова декларація про майновий стан і доходи». Скористатися зазначеним сервісом зможуть особи, які ідентифіковані за особистим ключем, виданим кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.