Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Відбувся тренінг для платників податків щодо переваг використання Електронного кабінету

, опубліковано 07 липня 2021 о 15:09

Днями в Центрі обслуговування платників  Чортківської ДПІ для платників податків було проведено тренінг-практикум на тему «Переваги Електронного кабінету».

Головний державний інспектор Чортківської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Святослав Токарь пояснив присутнім на тренінгу, що використання сервісу Електронний кабінет має великі переваги, особливо в період карантину.

Податківець розповів та на практиці продемонстрував, як  користуватися  Електронним сервісом, призначенням якого є надання платнику податків можливості реалізувати свої обов’язки та права у сфері оподаткування в режимі on-line. Зокрема, він показав як заповнити та подати декларацію про майновий стан і доходи для використання права на податкову знижку. 

За допомогою Електронного кабінету платник податків має змогу підготувати, заповнити та надіслати податкову звітність в електронному вигляді, переглядати дані картки особового рахунка про стан розрахунків  з бюджетом (нараховано, сплачено, переплата податковий борг, штрафні (фінансові санкції), пеня, формувати та заповнювати платіжні документи щодо сплати податків, зборів та інших платежів до бюджету, здійснювати сплату податків, зборів та інших платежів до бюджету за допомогою банківських систем, здійснювати офіційне листування з органами ДПС України з питань оподаткування, отримувати консультаційні послуги.

Користуватися Електронним кабінетом можуть не лише юридичні особи та фізичні особи – підприємці, але й будь-яка особа, яка бажає отримувати адміністративні послуги, консультації, здійснювати розрахунки з бюджетом, замовляти  та отримувати довідки, звітувати в електронному вигляді не виходячи з дому.