Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Заходи для платників

  • Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо декларування доходів, отриманих громадянами у 2020 році.

  • В останню декаду грудня цьогоріч у Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник управління по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо актуальних питань

  • Днями начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько під час Інтернет-конференції поспілкувався із дописувачами щодо законодавчих новацій для підтримки бізнесу під час карантину.

  • В останній місяць року в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області заступник начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Петро Якимчук під час сеансу «гаряча лінія» поспілкувався із додзвонювачами щодо актуальних питань податкового боргу.

  • Бізнесу важливо вчасно отримувати інформацію про зміни законодавства, а особливо, що стосується податкових перевірок. Як підготуватись до них, на що варто звернути увагу у період карантину? Саме з метою більшої поінформованості платників податків у третій декаді листопада цього року в Головному

  • Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько під час Інтернет-конференції поспілкувалася із дописувачами щодо електронних сервісів.

  • Податкове законодавство України є одним із важливих у правовій системі України. При цьому спостерігається тенденція щодо його нестабільності, тим паче в період пандемії вносяться певні поправки. Як показує практика його правозастосування, зміни, що вносяться до законів України з питань оподаткування

  • Нещодавно в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області начальниця управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Тернопільській області Наталія Волошинович під час Інтернет-конференції поспілкувалася із дописувачами щодо змін у податковому законодавстві.

  • Варто нагадати, що з 1 серпня 2020 року запроваджено систему функціонування програмних РРО (ПРРО), що є першим етапом змін у законодавстві щодо застосування РРО.

  • У другій декаді жовтня 2020 року в Головному управлінні ДПС у Тернопільській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему «Як скористатись програмним РРО суб’єкту господарювання».