Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Очільник податкового відомства Тернопільщини Руслан Цвігун прозвітував перед громадськістю про результати роботи ДПС

, опубліковано 04 лютого 2025 о 13:59

Відбулося перше у цьому році засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області. Предметом для обговорення стали питання, які найбільш актуальні на даний час та турбують бізнес-спільноту й громадськість Тернопільщини.

Під час засідання в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Руслан Цвігун розповів про результати роботи податкової служби області за минулий рік. Зокрема, зазначив, що у 2024 році платники області спрямували до Зведеного бюджету України 17 млрд 496,7 млн грн податків та зборів. Вдалося забезпечити приріст порівняно з 2023 роком, який склав 3 млрд 50,7 млн грн або ж 21 відсоток.

Окремо очільник податкового відомства зупинився на реалізації проєкту ДПС «Територія високого рівня податкової довіри». Так, на виконання Національної стратегії доходів України до 2030 року та враховуючи вимоги Закону України від 18.06.2024 року №3813 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства» в Тернопільській області визначено 192 таких платники з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства (185 юридичних осіб та 7 фізичних осіб). За даними платниками закріплено 13 комплаєнс-менеджерів.

Серед питань порядку денного засідання Громадської ради були також: система моніторингу критеріїв оцінки ризиків: як працює та шляхи покращення роботи СМКОР; новації законодавства для громадян та ФОП (військовий збір; нові правила для мобілізованих ФОП; нова грошова оцінка землі), а також Закон України від 18.06.2024 № 3817-IX «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального»: основні нововведення.