Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами анулюють за заявою впродовж місяця

, опубліковано 04 листопада 2022 о 10:26

Відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» зі змінами та доповненнями, ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами анулюється шляхом прийняття органом, який видав ліцензію, відповідного розпорядження на підставі, зокрема, заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво).

Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб’єктом господарювання (у тому числі іноземним суб’єктом господарювання, який діє через своє зареєстроване постійне представництво) розпорядження про її анулювання в електронній формі засобами електронного зв’язку.

Частиною першою ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» та п. 2 розд. IV Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній податковій службі України та її територіальних органах, встановлено, зокрема, що звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження.

Отже, розпорядження про анулювання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами на підставі заяви суб’єкта господарювання приймається органом ліцензування у строк не більше одного місяця із дня її надходження. Ліцензія анулюється та вважається недійсною з моменту одержання суб’єктом господарювання розпорядження про її анулювання в електронній формі засобами електронного зв’язку.