Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На підтримку армії Тернопільщина перерахувала 246,7 млн грн військового збору

, опубліковано 03 серпня 2022 о 10:09

За сім місяців цього року платники податків Тернопільської області на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 246,7 млн грн військового збору. Порівняно з січнем-липнем минулого року надходження цього платежу зросли на 46,1 млн грн або на 23 відсотки.

Як зазначив начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина, лише у липні цього року жителі області сплатили 37,4 млн грн «патріотичного» платежу. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії від них зросли на 8,5 млн грн порівняно з минулим роком.

«Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. Відтак кожен, хто легалізовує свої доходи, чесно декларує їх та офіційно працює, долучається до фінансового забезпечення нашого війська», – додав Михайло Яцина.