Систематична плідна співпраця із платниками податків та сприяння добровільному та своєчасному виконанню їх податкових зобов’язань – одне з основних завдань ДПС. Тож фахівці та керівництво Головного управління ДПС у Тернопільській області регулярно проводять зустрічі, конференції та семінари із представниками бізнесу.
Так, днями відбулася робоча зустріч заступника начальника ГУ ДПС у Тернопільській області Петра Якимчука із директором одного з акціонерних товариств області. На заході також були присутні начальник управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Тернопільській області Михайло Манастирський та начальник Тернопільського відділу по роботі з податковим боргом ГУ ДПС в області Наталія Зелінська.
Учасники зустрічі обговорили перспективи погашення акціонерним товариством податкового боргу і боргу зі сплати єдиного внеску.
«Наша служба завжди готова до діалогу із тими представниками підприємницької діяльності, які працюють чесно і прозоро, до обговорення усіх проблемних питань та узгодження позицій», – зазначив Петро Якимчук.
Одним із питань зустрічі також було одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів громадян. Кампанія одноразового декларування саме триває, її крайній термін – 1 вересня 2022 року.