Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про соціально-економічний розвиток Тернопільщини йшлося на колегії

, опубліковано 29 квітня 2021 о 09:37

Сьогодні відбулося засідання колегії обласної державної адміністрації, на якій підбили підсумки соціально-економічного розвитку області у І кварталі 2021 року.

В цілому результати аналізу соціально-економічного розвитку Тернопільщини за підсумками перших трьох місяців свідчать про покращення динаміки базових показників у реальному секторі економіки і соціальній сфері та низку резервів.

За словами начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Михайла Яцини, основні резерви поповнення місцевих скарбниць полягають в детінізації економіки – легалізації заробітніх плат, прозорій діяльності підприємств, виявлення нелегальної підприємницької діяльності.

Розповів податківець і про надходження до місцевих бюджетів області.

«За три місяці цього року нам вдалося спрямувати до місцевих бюджетів 1 млрд 174,2 млн грн платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на 151,7 млн грн. Серед платежів, яких для ОТГ надійшло найбільше, – податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок, плата за землю, податок на нерухоме майно. Так, до прикладу, представники малого бізнесу перерахували 199,9 млн грн єдиного податку, а це на 12,3 млн грн більше порівняно з відповідним минулорічним періодом», – зазначив очільник податкового відомства краю.