Головне управління ДПС
у Тернопільській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Бізнес Тернопільщини сплатив 168,5 мільйонів гривень податку на прибуток

, опубліковано 21 серпня 2020 о 17:29

Упродовж семи місяців цього року підприємства Тернопілля спрямували до Зведеного бюджету України 168,5 млн грн податку на прибуток. Це перевищило очікувані надходження на 9,3 відс., отож додатково до скарбниці перерахували 154,2 тис. гривень.

«При цьому до державного бюджету сплатили 150,3 млн грн, а до місцевих бюджетів – 18,2 млн гривень. Фактично скарбниці додатково отримали відповідно 139,7 тис. грн та 14,5 тис. гривень. Адже реальна сплата перевищила очікувану на 7,5 відс. та 25,8 відсотка», – розповів начальник Головного управління ДПС у Тернопільській області Іван Пунько.

Він також додав, що з початку 2020 року до загального фонду зведеного бюджету платники також спрямували 3,1 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, що на 67,1 відс. перевищило очікувану сплату.

«Відрадно, що в умовах протиепідемічних обмежень більшість підприємств нашого краю відповідально ставляться до сплати податків, декларуючи чесний, реальний фінансовий результат своєї господарської діяльності. Ті платники, які намагаються приховати свої прибутки, заявляючи про, нібито, збиткову діяльність, мали б розуміти, що фахівці податкової служби мають досвід та технічні можливості з’ясувати достовірність інформації та запобігти мінімізації податкових платежів», ­ зазначив очільник податкового відомства краю.

Посадовець також підкреслив, що пріоритетом роботи податківців залишаються вдосконалення електронних сервісів та активне впровадження найсучасніших інформаційних технологій для покращення обслуговування платників податків.