Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Тернопільщині роботодавці перерахували до бюджету майже 4 млрд грн єдиного внеску

09.01.2020 -

Понад 3 млрд 833,3 млн грн єдиного соціального внеску сплатили суб’єкти господарювання Тернопільщини торік. Порівняно з 2018 роком приріст єдиного внеску склав 520,3 млн грн або 15,7 відсотків.

Лише у грудні 2019 року надходження єдиного внеску від роботодавців краю склали 398,3 млн гривень. Порівняно з груднем 2018 року сплата платежу зросла на 42 млн грн або 11,8 відсотка.

Нагадуємо, що платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зобов’язані своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати внесок. У разі виявлення своєчасно несплачених сум страхових внесків платники зобов’язані самостійно обчислити ці внески і сплатити їх із нарахуванням пені. Варто зауважити, що відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

За наявності в особи одночасно зобов’язань зі сплати єдиного внеску, зобов’язань по сплаті податків та інших обов’язкових платежів, передбачених законом, або зобов’язань перед іншими кредиторами – сплата єдиного внеску виконується в першу чергу і має пріоритет перед усіма іншими, крім зобов’язань з виплати заробітної плати.

Варто мати на увазі, що у 2020 році мінімальна сума єдиного внеску складає 1039,06 грн, а максимальний страховий внесок – 15585,9 гривень.