Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Заліщицька ДПІ – на зв’язку з платниками

, опубліковано 01 листопада 2023 о 13:40

У  Заліщицькій ДПІ  Головного управління ДПС у Тернопільській області відбулася «гаряча лінія» щодо окремих питань застосування Закону України від 30 червня 2023 року №3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та законів України щодо особливостей оподаткування  у період дії воєнного стану». Із платниками спілкувався начальник Заліщицької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Ігор Глухманюк.

Більшість запитань стосувалися використання реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО, особливостей застосування штрафних санкцій та розмірів штрафів за порушення вимог законодавства щодо РРО.

Так, посадовець роз’яснив, що платники звільняються від відповідальності за порушення, вчинені ними у період з 1 січня 2022 року до 1 жовтня 2023 року, крім відповідальності за порушення порядку здійснення розрахункових операцій при продажу підакцизних товарів, здійснення діяльності з купівлі /продажу іноземної валюти, діяльності у сфері організації та проведення азартних ігор.

Також додзвонювачів цікавили питання щодо нарахування і сплати фізичними особами мінімального податкового зобов’язання та отримання податкової знижки громадянами в рамках кампанії декларування доходів громадян. Були й питання щодо оподаткування благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Ігор Глухманюк запросив платників податків приєднатися до користувачів нового мобільного застосунку «Моя податкова». Цей застосунок можна завантажити на свої ґаджети  і він є простим та зручним інструментом для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем.