Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Індивідуальні консультації для платників у Шумській ДПІ

, опубліковано 15 вересня 2023 о 11:09

Фахівці Шумської ДПІ ГУ ДПС у Тернопільській області на постійній основі надають консультації для платників податків. Так, нещодавно головний державний інспектор Шумської ДПІ Віктор Ільків інформував суб’єктів підприємництва щодо застосування РРО/ПРРО та поновлення відповідальності з 01.10.2023 року за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг». 

Податківець наголосив, що Законом України від 30.06.2023 року №3219-ІХ внесені зміни щодо застосування РРО/ПРРО, зокрема щодо обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні готівкових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг всіма платниками податків, крім фізосіб – підприємців на І групі єдиного податку та при здійсненні роздрібної торгівлі на території села та селищ, тощо. 

Так, з 1 жовтня 2023 року буде поновлено застосування штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері готівкових операцій (крім санкцій за порушення, що вчинені на окупованих територіях чи територіях бойових дій) до всіх суб’єктів господарювання, у кого є обов’язок застосування РРО/ПРРО.