Начальник Борщівської ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області Богдан Боднарук провів робочу зустріч із активом Більче-Золотецької об’єднаної територіальної громади.
Учасники зустрічі обговорили важливі нагальні питання, які виникають при взаємодії тергромад із податковою, зокрема своєчасну сплату за землю і нерухоме майно, програмні РРО, а також подання жителями громади декларацій з метою отримання податкової знижки.
Також Богдан Боднарук ознайомив із основними положеннями закону України про одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів фізичних осіб, яке розпочнеться вже першого вересня цього року і триватиме до першого вересня 2022 року.
«Добровільне декларування, або ж так звана податкова амністія запроваджується з метою впорядкування процесу декларування фізичних осіб та легалізації раніше отриманих активів, що сприятиме не просто наповненню бюджету, а й підвищить загальний рівень податкової культури громадян, вивівши стосунки з платником на новий рівень», – зазначив Богдан Боднарук.