Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На Тернопільщині громадяни уже отримали понад 6 млн грн податкової знижки

, опубліковано 18 травня 2023 о 09:23

Задля отримання податкової знижки жителі Тернопільської області задекларували 51,4 млн грн витрат. При цьому станом на початок травня своїм правом на повернення надмірно сплаченого податку скористалися 2376 наших краян. 

Найчастіше підставою для податкової знижки жителів Тернопільського краю є витрати на навчання. Так, понад 85 відсотки декларантів, а це 2028 осіб, заявили про це, зазначивши, що витратили на здобуття освіти минулого року 33,8 млн гривень. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала право на повернення податку 317 декларантам, а оплата відсотків за іпотечними кредитами – 22 нашим краянам. Про витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла інформувало 5 громадян. Ще по двоє осіб задекларували витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів та витрати на оплату допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей. 

За наслідками перерахунків громадянам нараховано до повернення 9,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. При цьому 6,3 млн грн декларанти вже отримали.