Чортківська ДПІ запрошує суб’єктів господарювання прийняти участь у семінарі-тренінгу, який відбудеться 4 квітня 2024 року о 10.00 в малому залі Чортківської районної ради (I поверх, ліве крило, перші двері ліворуч, місто Чортків, вулиця Шевченка, 23).
Питання для обговорення:
1. Необхідність застосування РРО/ПРРО та ведення у встановленому порядку обліку товарних запасів.
2. Підвищення з 1 квітня мінімальної заробітної плати та її вплив на податки.
3. Електронні сервіси від ДПС.
4. Інше.