Шановні українці!
Прийміть найщиріші вітання з великим святом світлого Христового Воскресіння!
Великдень – одне з найочікуваніших та найсвітліших свят. Воно приходить до нас разом зі справжньою весною, символізуючи оновлення та відродження, даруючи нам радість, любов та віру. І насамперед віру в нашу Перемогу, віру в наших Захисників, віру в мирне й щасливе майбутнє нашої країни.
Бажаємо нам усім, щоб свято Великодня принесло в кожну українську сім’ю надію та впевненість у завтрашньому дні, щирість та злагоду у взаєминах, стійкість та оптимізм на шляху життєвих випробувань та натхнення на добрі справи.
Хай Воскресіння Христове вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Добро обов’язково переможе.
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою
та від усього колективу
Руслан ЦВІГУН,
в. о. начальника Головного управління
ДПС у Тернопільській області