Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

15.10.2019

З метою продовження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) (далі – Постанова № 996) при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області утворюється Громадська рада.

28 листопада 2019 року о 16.00 год. у приміщенні ГУ ДПС у Тернопільській області  за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька, 1 відбудуться установчі збори для формування складу Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

На сьогодні Ініціативна група, склад якої затверджено наказом Головного управління ДПС у Тернопільській області від 04.10.2019 №260 (https://tr.tax.gov.ua/dfs-u-regioni/gromadska-rada/initsiativna-grupa/normativno-pravova-baza/73721.html), здійснює організаційні заходи та методичну підготовку проведення установчих зборів.

З метою участі в установчих зборах представникам інститутів громадянського суспільства необхідно підготувати та надати на адресу Ініціативної групи оформлену належним чином заяву та пакет документів, визначені Постановою № 996.

Документи – заяви інституту громадянського суспільства та делегованого ним представника подаються у паперовому та електронному вигляді,  необхідно  надсилати засобами поштового зв’язку  або надавати наручно  з дублюванням  на електронну пошту tr.press@tax.gov.ua до 30.10.2019 за адресою: вул. Білецька, 1, м. Тернопіль, 46021, Головне управління ДПС у Тернопільській області, Ініціативній групі з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при ГУ ДПС у Тернопільській області.

Інші документи надсилаються в електронному вигляді.

Відповідальна за організацію прийому документів:

Сорока Наталія – секретар Ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради Головному правлінні ДПС у Тернопільській області (тел.: 0679609268, e-mail: tr.press@tax.gov.ua).

Для отримання довідкової інформації звертайтеся за телефоном (0352)464601.
  * Звертаємо увагу, що прийом документів завершується за тридцять календарних днів до дати проведення установчих зборів.

 

Ініціативна група для формування Громадської ради при

Головному управлінні ДПС у Тернопільській області 

До списку