Територіальні органи ДПС
у Тернопільській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Повідомлення

 • Обрано керівний склад Громадської ради при Головному управлінні ДПС Тернопільщини

  На першому засіданні, яке відбулося 12 грудня, учасники Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області обрали керівника свого дорадчого органу. За результатами голосування головою став Михайло Лучко (Тернопільська обласна організація товариства «Знання» України).

 • Відбудеться засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області!

  У четвер, 12 грудня 2019 року о 16 год. 00 хв. відбудеться перше засідання Громадської ради при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області.

 • Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

  З метою продовження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) (далі – Постанова №996) при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області утворюється Громадська рада.

 • Шановні представники інститутів громадянського суспільства!

  З метою продовження ефективної взаємодії з громадськістю та відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) (далі – Постанова № 996) при Головному управлінні ДПС у Тернопільській області утворюється Громадська рада.

 • Шановні представники громадськості!

  З метою виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами), Головне управління ДПС у Тернопільській області анонсує створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при ДПС у Тернопільській області.